Chcesz narzekać? Najpierw wybierz na kogo…! Walne Zgromadzenie ZKwP

Chcesz narzekać? Najpierw wybierz na kogo…! Walne Zgromadzenie ZKwP

Otóż to. Czołowa zasada No. 1 brzmi – chcesz mieć prawo do narzekania na władze Związku Kynologicznego w Polsce – najpierw postaw swój głos na kogoś!
Nie sztuką jest narzekać na organizację i działanie wszystkiego, gdy sami nie przyłożyliśmy nawet najmniejszego palca do wyboru zarządu. Choć generalnie, narzekanie nigdy nie było sztuką… . 😉wybory!

Komunikat Związku Kynologicznego w Polsce brzmi następująco :

 "WALNE ZGROMADZENIE
Zarząd Oddziału Warszawskiego Związku Kynologicznego w Polsce uprzejmie zawiadamia, że 
Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Oddziału odbędzie się 
25 lutego 2017r. w sali Konferencyjnej Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie, 
przy ul. Miodowej 14 o godz. 11.00. 
Prosimy o przybycie ze stosownym wyprzedzeniem, aby wstępne formalności nie opóźniły 
rozpoczęcia Zgromadzenia. 
Należy zabrać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem oraz legitymację członkowską, 
która – wraz z opłaconą składką za 2017 rok – stanowi podstawę do wydania mandatu."

No i w zasadzie wszystko jasne.
Trzeba wygenerować czas, by przybyć, oddać głos na delegatów, którzy następnie w naszym imieniu będą uczestniczyć w wyborze władz ZKwP.
Nie namawiam tu do głosowania za tym czy innym kandydatem, bo to Wasza wewnętrzna sprawa i opinia, kogo widzicie w zarządzie. Niemniej, zachęcam do uczestnictwa.

A co jeśli nie mogę się stawić?

Wiele osób ( jak ja dotychczas) permanentnie zapomina o tego typu eventach i jeśli nie znajdzie się dobra duszyczka w roli “Przypominacza” to ciężko, ciężko… . Dlatego też postanowiłam w tym roku być takim  Przypominaczem dla reszty (bo też i mi mój Przypominacz dał cynk na czas – dzięki Ola Garbacz 😀 ).

Jeżeli wiecie z góry, że nie ma szans byście stawili się na Walnym Zgromadzeniu, a Wasz znajomy będzie obecny, napiszcie dla niego upoważnienie, do oddania głosu w Waszym imieniu! Ważnie by w takim upoważnieniu widniały Wasze dane, tj. prócz imienia i nazwiska – PESEL i Nr. dowodu tożsamości, dane osoby upoważnianej, a jako załączniki należy dodać skan swojego dowodu oraz skan legitymacji członkowskiej z opłaconą składką (lub dowód wpłaty składki na rok bieżący). No i oczywiście trzeba machnąć swój podpis.
Może to wyglądać następująco:Upowaznienie wzór ZKwP

I tyle.

Czy to przejdzie? Ha…dobre pytanie! Zabieg stosuje po raz pierwszy, gdyż nie mam szans być osobiście. Mam nadzieję, że się uda i pomimo swej fizycznej nieobecności przyłożę paluszek do steru statku jakim jest ZKwP, by nadać mu taki kierunek, w jakim moim zdaniem płynąć powinien. 😉

Paradise Spirit Kennel