Titan Zwycięzcą Polski 2021 !!!

14 listopada odbyła się w Poznaniu Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych o Zwycięstwo Polski.

Po baaardzo długiej przerwie spowodowanej pandemią postanowiłam, że najwyższy czas zabrać moją młodzież na wystawę halową. Dla Titana był to debiut halowy, dla Glamour można rzec też, ponieważ ostatni raz była na (swojej pierwszej i ostatniej do tego czasu) wystawie halowej, gdy miała zaledwie kilka miesięcy, jeszcze w klasie szczeniąt.

Także poszliśmy na żywioł – psy zupełnie nieobeznane z atmosferą jaka panuje na wielkich psich wystawach w halach expo, ogólnie dotknięte pandemicznymi brakami socjalizacyjnymi… a jednak! Oboje spisali się na medal!
I to nie byle jaki, bo oboje na ZŁOTY!!!

Glamour poszła w klasie otwartej, jako dorosła już, dwu i pół letnia, suczka. Troszkę miała stresa przebywając na hali, ale mimo to pokazała się tak uroczo, jak tylko ona potrafi – zdobywając 1 miejsce, złoty medal i swój pierwszy wniosek na championa (CWC) !

Ivan z kolei po raz pierwszy został zaprezentowany w klasie pośredniej, jako niemalże już dorosły piecho. Za punkt honoru postawiłam sobie by zaprezentował się jak najlepiej, mniejsza o wyniki.
Ale tym razem, ta wystawa należała do nas… !

Prezentowany przeze mnie Titanushka zdobył pierwsze miejsce w klasie pośredniej, złoty medal, wniosek na CWC, a w finałowym porównaniu zdobył ZWYCIĘZTWO RASY (BOB) oraz tytuł ZWYCIĘZCY POLSKI 2021 !


W pełni na to zasłużył mój piękny Titano i ogromnie się cieszę, że został doceniony.
Oboje z Glamour stanęli na wysokości zadania i pomimo tak długiej przerwy w wystawach oraz braku obycia, prezentowali się z wdziękiem i wrócili z honorami.

Czytaj również...