Szczęnięta

Wszystkie szczenięta z miotu „E” mają już nowe domy 🙂

 

Siedem cudnych maluchów przyszło na świat 06.05.2017
Zdjęcia i więcej informacji w zakładce „Mioty”

o: LIONEL de Bellaterra (BENITO Boxer de Kappabox x ESTRELLA de Bellaterra)

m: Ch. PL PARADISE Yakuza-Gdy (JAZZMAN v. Venusberg x SUSHI Yakuza-Gdy)

Lionell de Bellaterra x Paradise Yakuza-Gdy
Breeder: Patrycja Kryszkiewicz
« 1 z 3 »

 

Lio

jest samcem niezwykłej urody. Zbudowany jak marzenie, a jego głowa jest niczym trofeum na proporcjonalnym, pieknym ciele – samcza, pełna wyrazu, z charakterystyczną dużą i pełną kufą. Wszystko okraszone milutkim bokserzym charakterem. Zdrowy jak rydz, z pełnym kompletem badań. Uzupełni w dzieciach drobne braki Peppy, a jego rodowód otworzy naszym szczeniętom furkę do jeszcze wspanialszych kojarzeń w przyszłości!

Peppa

Peppa 55 dzień ciąży

o mojej „córeczce” napiszę chyba specjalny wpis na blogu. Bo warto. Ta suczka to marzenie każdego psiarza. I mówię to, jako osoba, która miała zaszczyt być właścicielką kilkunastu już psów w swoim życiu. Trzeci mój bokser w życiu, a jakby pierwszy. Nieustraszona, pozbawiona lęku i agresji, energetyczna i kontaktowa. Świetnie pracuje w IPO, posłuszeństwie, dogfrisebee i jako pełnoetatowa niańka do ludzkich dzieci. Zakochana we mnie, z wzajemnością. Takiego psa jeszcze nie miałam. Zdrowa jak rybka, również posiada komplet badań. Utytułowana, pomimo tak niewielu pokazów. Pięknie umaszczona, kompaktowa (56cm wzrostu), ruszająca się harmonijnie – wzorcowy bokserowy kwadracik. 🙂

Jak sami Państwo widzicie – ten miot to nie jest produkt fabryki. „Mój” miot to efekt długoletnich starań, marzeń i planów. Jestem dumna i pełna nadziei.

 

Patrycja & Paradise Spirit FCI