Dwa nowe championy w hodowli! :)

Dwa nowe championy w hodowli! 🙂

Ch. PL GLAMOUR Paradise Spirit & Ch. Pl, Zw. Pl ’21 Folio Verso TITAN

4 i 5 marca 2023 odbyły się dwie wystawy DUO Prestige Cup w Rydzynie, organizowane przez oddział ZKwP w Lesznie, na których Glamour oraz Titan zdobyli kolejne wnioski na championy (CWC), zdobywając ostatecznie tytuły Championa Polski.

Wystawa zorganizowana w bajecznej scenerii pięknego zamku w Rydzynie, jednak ze względu na aurę panującą w Polsce w okolicach początku marca, była to najbardziej hardcorowa wystawa na jakiej byliśmy. Silny wiatr porywający namioty, w sobotę deszcz, a w niedzielę śnieg, temperatura w okolicy 0 st. Celsjusza… dobrze, że nasze cierpienia nie poszły na marne.

Ponadto mamy foto i videorelację z tej wystawy – video dzielimy się już teraz, a na fotorelację będzie trzeba jeszcze poczekać.

Champion Polski, Zwycięzca Polski ’21 Folio Verso TITAN

https://www.tiktok.com/@paradisespirit/video/7208611482131533062

Champion Polski Glamour Paradise Spirit

@paradisespirit

Pretty girls walk like this… Absolutely Glamour style 🤩 🏆Ch. PL 💎GLAMOUR Paradise Spirit💎 (NOISEMAKER Do Vale Do Lethes 🇵🇹 x PARADISE Yakuza-Gdy 🇵🇱) ⚕️ HD A, ED 0, OCD 0, HZ 0, patella 0, spondylosis 0 #paradisespiritkennel #boxer #FCI #ZKwP #purebred #glamour #beauty #puppy #boxertiktok #boxeroftiktok #boxerlovers #boxerlove #boxerworld #boxeroftheday #boxerpuppy #boxerplanet #boxerlife #boxerchampion #boxerdaily #boxermom

♬ Pretty Girls Walk – Big Boss Vette

Tak się prezentowali Glamour Paradise Spirit i Folio Verso Titan.

A już niebawem spodziewamy się szczeniąt z tego skojarzenia… więcej informacji wkrótce. 🙂

Czytaj również...